Ventilatie tegen corona! Luchten is een vorm van ventilatie. Dat doe je bijvoorbeeld door gedurende 10 tot 15 minuten ramen en deuren wijd tegen elkaar open te zetten en daar kun je de raamuitzetters en deurvastzetters van Kierr perfect voor gebruiken. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in het open zetten van ramen en deuren zonder boren en schroeven.
Voor te ventileren tegen corona hebben wij verschillende raamvastzetters die u kunt gebruiken zonder boren en schroeven. Ideaal om je raam open te zetten om frisse lucht naar binnen te laten. Frisse lucht helpt om de overdracht van corona te beperken :
Voor meer informatie zie onze website www.kierr.nl
Onder sommige omstandigheden kunnen aerosolen soms zelfs een grotere afstand afleggen dan 1,5 meter. Dit is bijvoorbeeld het geval in ruimtes waar geen of weinig ventilatie is. Door voldoende te ventileren kan het risico van verspreiding verkleind worden. Wij hebben de volgende deurvastzetters om deuren open te zetten die u kunt gebruiken om te luchten tegen corona:
Wilt u ventileren tegen corona ga dan naar Kierr.nl voor meer informatie over de beschikbare modellen.